O nas

Forum Rozwoju Menedżerskiego powstało z myślą o podnoszeniu kwalifikacji wyższej kadry zarządzającej w Polsce. Organizujemy konferencje z najbardziej uznanymi autorytetami biznesu na świecie. Na bazie pozyskanej wiedzy prowadzimy również szkolenia i projekty consultingowe.

Szkolenia i warsztaty oparte na Blue Ocean Strategy (BOS): Blue Ocean Strategy (BOS) to jedna z najnowszych koncepcji biznesowych na świecie. Powstała dosyć niedawno, ale od razu zyskała uznanie wśród ekspertów oraz prezesów i dyrektorów wielu firm. Koncepcja BOS opiera się na stwierdzeniu „Nie walcz z konkurencją, spraw aby stała się nieistotna”. Prowadzimy szkolenia Blue Ocean mające na celu podnoszenie kwalifikacji kadry zarządzającej. Organizujemy spotkania wyjaśniające założenia, na których bazuje Strategia Błękitnego Oceanu. Naszym gościem był Chan Kim, współtwórca  Blue Ocean Strategy.

Spotkania z autorytetami biznesu: W dzisiejszych czasach, dzięki internetowi, możemy pozyskać niemal wszystkie interesujące nas informacje, wymienić poglądy czy skończyć studia on-line. My wierzymy w magię osobistych spotkań, które inspirują i pobudzają do działania. Dlatego organizujemy spotkania z najbardziej znanymi i szanowanymi guru światowego i polskiego biznesu. Naszymi gośćmi byli już m.in. Tom Peters, Chan Kim, Tom Kelley oraz Tom DeMarco.

Konferencje: Specjalizujemy się w organizowaniu zamkniętych spotkań dla firm,  podczas których kładziemy nacisk na networking, komunikację oraz efektywne wykorzystanie czasu. Uczestnicy naszych konferencji mają możliwość wymiany wiedzy pomiędzy sobą, jak i bezpośredniej rozmowy z prelegentami, których zapraszamy.

Z poważaniem,
Marzena Lelonkiewicz
Prezes Zarządu FRM Sp. z o.o

Polecane wydarzenia

Wszystkie
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
MARZENA LELONKIEWICZ
marzena.lelonkiewicz@forumrozwoju.pl
tel. 692 945 172