Trenerzy

marzena lelonkiewiczMarzena Lelonkiewicz

Kwalifikowany trener BOS (sesja egzaminacyjna pod kierunkiem Prof. Renee Mauborgne i Prof. Chana Kim’a w INSEAD, Francja, Wrzesień 2006). Absolwentka wydziału Nauk Społeczno-Filologicznych w Warszawie na WSP.TWP, kierunek: Politologia oraz studiów podyplomowych w SGH, kierunek: Zarządzanie Projektami.

Współtwórca projektów edukacyjno-szkoleniowych w Stowarzyszeniu Inicjatywa Młodych takich jak: „Weekend Profesjonalisty”, „Akademia Kompetencji”, „Debata Pokoleń”. Odpowiedzialna za stworzenie linii warsztatów przekładających teorię Toma Petersa na polskie realia: Destruction Imperative, Professional Service Firm, WOW! Projects, Talent Management, Organizational Culture, New Leaders for New Times. Zorganizowała także przyjazd do Polski takich osobistości, jak Tom Kelley, Tom DeMarco czy Garego Hamell. W ramach konferencji Get Inspired! (maj 2007) przygotowała merytoryczne spotkanie z Renee Mauborgne. Autorka serialu merytorycznego Mega Konferencji Get Inspired! Prowadziła projekty consultingowe dla firm: Xella, Allianz, EGB Investments, Raiffeisen Bank Polska, AIP.

Tomasz SzcTomasz Szczêsny, CEO at Re-Finance.Business Photographywww.ArekMarkowicz.plzęsny

Kwalifikowany trener BOS (sesja egzaminacyjna pod kierunkiem Prof. Renee Mauborgne i Prof. Chana Kim’a w INSEAD, Francja, Wrzesień 2006). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek: Zarządzanie i Marketing.

W latach 2002 – 2006 Prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Młodych. W organizacji był odpowiedzialny za pozyskiwanie sponsorów i tworzenie strategii dla stowarzyszenia. Kierował takimi projektami jak Akademia Kompetencji, Debata Pokoleń, Koncert Sistars, Andrzejki na Starówce, Graffiti Jam, Weekend Profesjonalisty. Organizator konferencji biznesowych, m.in. z Tom’em Peters’em i Chanem Kimem. Autor książki Strategia 2w1. https://www.facebook.com/strategia2w1/

                                                                                                                                                  

Małgorzata  Lelonkiewicz

Absolwentka SGGW w Warszawie, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, Katedra Organizacji i Ekonomiki Konsumpcji. specjalizacja: Ekonomika Wyżywienia Ludności i Analizy Rynkowe.

Związana od lat z sektorem organizacji pozarządowych, trenerka, tutorka, coach, a także szefowa zespołu Federacji Polskich Banków Żywności. Od 2008r. współpracuje także ze Stowarzyszeniem „Szkoła Liderów” w Programie „Liderzy PAFW” oraz Programie Stypendialnym im. Lane’a Kirklanda. Wspiera w rozwoju liderów i menedżerów, szczególnie w dziedzinie komunikacji, budowania zespołu, planowania i zarządzania. Współtworzyła koncepcje kampanii społecznych i programów CSR-owych m.in. dla takich firm, jak Danone, Nestle, Kraft Foods. Zaangażowana w tworzenie długofalowych strategii działania oraz systemów zarządzania jakością, certyfikat audytora wewnętrznego ISO. Od kilku lat aktywnie zaangażowana jako tutor i coach. W ramach Programu Liderzy PAFW: sprawowała opiekę tutorską nad grupami liderów, opracowywała analizę potrzeb rozwojowych liderów, wspierała liderów w tworzeniu Indywidualnych Planów Rozwoju i Indywidualnej Ścieżki Rozwoju. http://szkola-liderow.pl/kontakt2.php

BARTEK BBartek Bernabiuk

Większość życia spędziłem podróżując. W czasie studiów wielokrotnie przejechałem lądem całą Azję i Amerykę Południową, do której dotarłem stopem przez Atlantyk. Od 16 roku życia pracuję w branży MICE, przy organizacji eventów i wyjazdów zagranicznych. Moje życie prywatne, pasje i praca przeplatają się nieustannie tworząc barwną i twórczą mozaikę.

MÓWCA MOTYWACYJNY: Łączenie pasji i pracy jest możliwe, ale też inne niż wielu z nas wyobraża. W moich wykładach obrazuję ciekawe życiowe tezy historiami z podróży, pracy w turystyce i życiowych doświadczeń opartych o funkcjonowanie w różnych kulturach. Zachęcam uczestników spotkań do szerszego spojrzenia na życie, jednocześnie przybliżając narzędzia i mindset które mogą posłużyć do otwierania się na nowe możliwości i rozwiązania.

Organizator wypraw: Zorganizowałem wyprawy i wyjazdy incentive do ponad 70 krajów. Spływy rzekami na Jukonie, trekkingi na Kamczatce, czy wyprawy 4×4 przez deltę Okawango to chleb powszedni. Interesuje mnie kontakt człowieka z naturą, sobą samym i świadome doświadczenie podróży. Moją specjalnością stały się wyjazdy podczas których uczestnicy nie znają programu i uczą się płynąć z wydarzeniami. Dla korporacji organizujemy przede wszystkim programy rozwojowe, których celem jest poznawanie siebie, świadoma podróż i czerpanie inspiracji ze świata.

Organizator eventów: Od 10 lat współprowadzę agencję eventową AKOKAN. Organizujemy warsztaty rozwojowe, integracje, konferencje, targi i gale. Naszą specjalizacją w ostatnich latach są eventy dla branży medycznej. Naszym największym sukcesem jest zaufanie jakie zdobyliśmy u klientów z centrali największych światowych koncernów. Na swoim koncie mamy wiele europejskich i światowych premier marek samochodów i realizacje światowego formatu w Belgii, Hiszpanii, Skandynawii, Czechach, czy Portugalii.

https://bernabiuk.pl/

Polecane wydarzenia

Wszystkie
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
MARZENA LELONKIEWICZ
marzena.lelonkiewicz@forumrozwoju.pl
tel. 692 945 172