Projekty zrealizowane

Na obecny kształt firmy składają się nasze doświadczenia z poprzednich konferencji. Pierwsza z nich odbyła się 19 maja 2005 r. w Teatrze Narodowym w Warszawie z udziałem Toma Petersa – uznanego za najbardziej wpływowego guru zarządzania wszechczasów.

Kolejna konferencja miała miejsce 9 marca 2006 r. w Hotelu Marriott, tym razem gościem specjalnym był Chan Kim, twórca Blue Ocean Strategy – koncepcji, która zrewolucjonizowała myślenie o strategii milionów menedżerów. Książka Blue Ocean Strategy została przetłumaczona na 36 języków. Trzecią konferencją było spotkanie z Franco D’Egidio, Allanem Schweyerem i Paulem Stewartem w ramach zgłębiania tematu Zarządzanie Niematerialnym Majątkiem Firmy – 25 lipca 2006 r. w Hotelu Sofitel Victoria.

Braliśmy również udział w realizacji przyjazdu do Polski Toma Kellego, mistrza zarządzania innowacjami (25 września 2006 r.) oraz Toma DeMarco, specjalisty w dziedzinie Zarządzania Ryzykiem (6 listopada 2006 r. w Wiśle).

Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy ideę Mega-Konferencji z udziałem kilku prelegentów światowego formatu jednego dnia. Pierwsza konferencja z cyklu Get Inspired! odbyła się 23 maja 2007 r. w Sali Kongresowej w Warszawie.

Staregia Błekitnego Oceanu, 9 maja 2006 r. Hotel Marriott, Warszawa

Miło jest nam poinformować Państwa, że Konferencja Blue Ocean Strategy z udziałem Chana Kima zakończyła się ogromnym sukcesem. Odbyła się Zobacz więcej…

Tom Peters, 19 maja 2005r. Teatr Narodowy, Warszawa.

Szanowni Państwo, W dniu 19 maja 2005 odbyło się spotkanie niecodzienne i wyjątkowe, z człowiekiem tytułowanym przez BusinessWeek „najlepszym przyjacielem Zobacz więcej…

Polecane wydarzenia

Wszystkie
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
MARZENA LELONKIEWICZ
marzena.lelonkiewicz@forumrozwoju.pl
tel. 692 945 172