Get Inspired! 23 maja 2007 r. MegaKonferecja Sala Kongresowa, Warszawa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Megakonferencji Get Inspired w dniu 23 maja 2007 r. Mamy nadzieję, że zostanie ona w Państwa pamięci zarówno ze względu na wartości merytoryczne jak i biznesowo-towarzyskie. Podczas Get Inspired!2007 uczestnicy Konferencji mieli okazję wysłuchać 5 wykładów światowej sławy mówców.

Jako pierwsza wystąpiła Renee Mauborgne, przedstawiając strategię Błękitnego Oceanu (Blue Ocean Strategy) wraz z ciekawymi przykładami wykorzystania jej w praktyce. Sesję pytań i odpowiedzi przeprowadził Pan Aleksander Drzewiecki – Prezes House of Skills.

Kolejny prelegent, Gary Hamel, swoim wykładem pt. „Innowacja od wszystkich, każdego dnia” wprowadził uczestników w tajniki Innowacji. Przedstawił możliwości, jakie się z nimi wiążą dla firm. Opowiedział też o sposobach na wykorzystanie potencjału innowacyjnego, jaki drzemie w każdym pracowniku. Sesję pytań i odpowiedzi przeprowadził Pan Cezary Królak z TVN24.

Jako trzeci wystąpił Richard Boyatzis, specjalista od Inteligencji Emocjonalnej. Swoją prezentację pt. „Przywództwo bez władzy” rozpoczął tańcem na scenie, który poderwał na nogi publiczność. Uczestnicy wykładu poznali zagadnienia inteligencji emocjonalnej do wykorzystania w pracy zawodowej i nie tylko. Pan Filip Jacek, Prezes firmy Efekt Doradztwo finansowe, zaprosił Profesora Boyatzisa na scenę.

Czwarty prelegent, Profesor Leszek Balcerowicz, wygłosił wykład pt. „Perspektywy rozwoju polskiej gospodarki”. Po wykładzie nie obyło się bez serii pytań dotyczących aktualnej sytuacji Polski. Sesję pytań i odpowiedzi przeprowadził Pan Piotr Czernecki – Prezes Raiffeisen BANK.

Ostatnie wystąpienie to prezentacja Profesora Wee Chow Hou pt. „Biznes w Chinach – wskazówki i perspektywy”. Uczestnicy dowiedzieli się z niej jak prowadzić biznes w Chinach oraz poznali chiński biznesowy wzorzec strategiczny. Sesję pytań i odpowiedzi po wykładzie przeprowadził Pan Jacek Pałasiński – redaktor TVN 24, autor książki pt. „Kaczor po pekińsku”.

Podczas najdłuższej przerwy pomiędzy wykładami odbyły się dwa warsztaty tematyczne dla zainteresowanych uczestników Konferencji. Pierwszy z nich, pt. „Core Competencies In Coaching Others to Overcome Dysfunctional Behaviour”, przeprowadził Richard Bayatzis. Było to spotkanie przeznaczone głównie dla coach’y. Uczestniczyło w nim 80 osób. W drugim warsztacie, prowadzonym przez profesora Wee Chow How, pt. „Sun Tzu: War & Management”, obowiązywała zasada CEO Only. W warsztacie tym wzięło udział 30 osób.

W tym samym czasie pozostali uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w sesji networkingowej. W przedsięwzięciu tym wzięło łącznie udział ok. 120 osób, które siedząc przy stolikach rozmawiały z pozostałymi uczestnikami, wymieniając się doświadczeniami biznesowymi. Co ok. 5 minut następowała zmiana rozmówców tak, aby każdy uczestnik zdobył jak najwięcej nowych kontaktów.

Wieczorem uczestnicy konferencji mogli wziąć udział we wspólnym oglądaniu meczu na żywo – Finale Ligi Mistrzów w piłce nożnej, w Restauracji Osada. W tym wieńczącym konferencję wydarzeniu wzięło udział ok. 150 osób.

W Konferencji uczestniczyło łącznie ponad 800 osób. Naszym zdaniem była to największa Konferencja biznesowa, jaka dotychczas odbyła się w Polsce.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za obecność na konferencji.
Pozdrawiamy
Zespół Forum Rozwoju Menedżerskiego
Pobierz broszurę informacyjną Get Inspired! 2007

online slots

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Polecane wydarzenia

Wszystkie
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
MARZENA LELONKIEWICZ
marzena.lelonkiewicz@forumrozwoju.pl
tel. 692 945 172