Zarządzanie Niematerialnym Majątkiem Firmy

Prelegenci Konferencji:

Franco D’Egidio otrzymał stopień naukowy z dziedziny zarządzania na Katolickim Uniwersytecie w Mediolanie. Rozpoczął karierę marketingową, pracując dla jednego z Amerykańskich koncernów farmaceutycznych. Była to firma specjalizująca się również w zaawansowanych technologiach.Tam przebył całą ścieżkę kariery, by w końcu zostać CEO. Od 1982 roku jest prezesem firmy szkoleniowo-doradczej Summit, włoskiego partnera TMI.
Summit jest postrzegana przez Europejskie Forum Usług (European Service Industries Forum), jako wiodący dostawca usług w zakresie szkoleń i rozwoju. Był profesorem socjologii na katedrze socjologii, wydziału nauk politycznych Uniwersytetu Bolońskiego. Jest kluczowym mówcą na spotkaniach i konferencjach organizowanych przez najważniejsze Włoskie i Europejskie instytuty, jak The European Organisation for Quality (EOQ), the International Service Quality Forum (ISFQ), the Management Centre Europe oraz the Italian Association of Quality (AICQ), the Italian Association of Personnel Management (AIDP), a także fundowanego przez Unię Europejską projektu PRISM. Jest również autorem 23 książek z dziedziny zarządzania, publikowanych również w Stanach Zjednoczonych. Napisał ponad 1000 artykułów publikowanych w wiodących Włoskich i międzynarodowych magazynach. Jako członek komisji naukowej, współpracował z prestiżowymi wydawnictwami, między innymi z „Harvard Business Review” (Italia Edition) oraz „L’Impresa”.Pracował w kilku projektach zmian kultury i zmian organizacyjnych. Zajmował się tam definiowaniem i przekazywaniem organizacyjnej wizji, misji i wartości. Projektami były objęte takie firmy jak ABB, Agip, Aprilia, Banca Intela, Brembo, Cariparma & Piacenza, Clementoni, Coin, Confartigianato, Dalmine, Fiat, Ferrari-Maserati, Embraco, Gruppo Miroglio, IMQ, Liquigas, Luxottica, Olivetti, Osram, Plastal, Regione Lombardia, Sanofi Synthelabo, Techint, Toyota, Whirlpool, Zanussi, and Zeiss. W jego dotychczasowych seminariach wzięło udział ponad 90.000 menedżerów z całego świata. W prowadzonych przez niego seminariach na temat rozwoju menedżerskiego i przywódczego, zmian kulturowych, strategicznego myślenia oraz zarządzania zmianami, wzięło udział około 40.000 menedżerów. Prowadził również wiele projektów dla Unii Europejskiej, Europejskiego Stowarzyszenia Technologii Pultruzji, Kolei Państwowych, Sary Lee, Walta Disneya i Technogym.
Allan Shweyer jest prezesem i dyrektorem

zarządzającym The Human Capital Institute. Pracuje jako redaktor naczelny w „The Journal of Human Capital Management”. Jest również autorem książki „Talent Management Systems” (Wiley & Sons). Allan Shweyer jest renomowanym ekspertem i mówcą w dziedzinie transformacyjnego zarządzania potencjałem ludzkim w odniesieniu do jednostek, organizacji, regionów i narodów.

Posiadając rozległą wiedzę na temat ekonomii rynku pracy, Shweyer zaangażował się w rozwój platformy łączącej kanadyjskich studentów i absolwentów z potencjalnymi pracodawcami. Na platformę składają się m.in. National Graduate Register, Campus WorkLink oraz SkillNet.ca. Nagradzane wieloma nagrodami programy, powstałe we współpracy z „Industry Canada” i Bankiem Światowym, są obecnie wdrażane w Ameryce Łacińskiej i Europie Wschodniej. W 1999 roku, Allan był współzałożycielem Kanadyjskiego Stowarzyszenia Pracodawców On-line ( On-line Recruiters’ Association of Canada). W 2000 i 2001, pracował jako konsultant dla Reed Business Information w Bostonie. Równolegle studiował na Uniwersytecie Harvarda. Artykuły i raporty Allana ukazują się w wielu popularnych środkach przekazu i specjalistycznych publikacjach na całym świecie.
Paul Stewart. Był on głównym ekonomistą ANZ Bank, dyrektorem generalnym w Group Strategy, a potem, dyrektorem wydajności i komunikacji Baycorp, odpowiedzialnym za marketing, komunikację, relacje z inwestorami i transformację kulturową. W następstwie fuzji Baycorp i Data Advantage, został czołowym konsultantem w TMI International, globalnej firmie szkoleniowo-doradczej.
W 2004 roku, Paul we współpracy ze znakomitą autorką Janelle Barlow, napisał: „Branded Customer Sernice – The New Competitive Edge”. Ta znakomicie sprzedająca się książka, jest obszernym, praktycznym przewodnikiem, który pokazuje jak połączyć kulturę organizacji ze strategią biznesową, aby dostarczyć wyróżniającą się swoją autentycznością obsługę klienta. „Branded Customer Service” została wydana w 12 krajach, w 4 różnych językach. Była rekomendowana przez Independent Publisher Book (IPPY), jako zdobywca półfinałowej nagrody w USA.W 2005 roku, powstała firma „Branded Customer Service”, oferująca w swoim portfolio unikalne produkty wyposażające firmy w wiedzę, narzędzia i procesy niezbędne do samodzielnego tworzenia kultury usług on-brand.
zp8497586rq
Ten wpis został opublikowany w kategorii Strefa wiedzy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Polecane wydarzenia

Wszystkie
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
MARZENA LELONKIEWICZ
marzena.lelonkiewicz@forumrozwoju.pl
tel. 692 945 172